צור קשר
שם :
טלפון :
מייל :

 
 

ייעוץ עסקי

 

אנו נעזור לך באמצעות ייעוץ אסטרטגי-עסקי לקבוע אסטרטגיה וטקטיקה אשר ישיגו את היעדים והמטרות שיקבעו מראש וזאת בהתבסס על דוקטורינת עבודה סדורה ומוגדרת מראש.

אנו ניתן לך כלים להתמודדות אסטרטגית עם שוק אסרטיבי ומשתנה באופן אינטנסיבי. בעולם העסקי נהוג לומר כי "עסק קם על שיווק ונופל על מימון" ולכן, אם לא נדע "לאן פנינו מועדות ?" ו"כיצד נגיע לשם ?" קרוב לוודאי שהארגון שלנו ימשיך "להסתובב סביב הזנב של עצמו".

באמצעות הייעוץ העסקי אסטרטגי שלנו, אנו נסייע לך לענות על שאלות אלו ורבות אחרות, לשחרר חסמים שהביאו לבלימת הצמיחה ולמעשה להשיג את אחת מהמטרות החשובות של הארגון – צמיחה רווחית של העסק שלך !!!
 
הייעוץ האסטרטגי עסקי שלנו יכוון את העסק שלך ויבחן כדאיות השקעה בשדרוג המוצר/שרות שלך, כיצד לבדל אותו בשוק בו הוא פועל עד לרמת המותג ואף נבחן פיתוח של מוצרים חדשים וכניסה לשווקים או נישות חדשות.

הייעוץ העסקי אסטרטגי שלנו מקנה שימוש בכלי תכנון וניהול מהמתקדמים בעולם (SWOT, PLC, ניתוח פרוטפוליו ועוד) ו"תופר חליפה" עפ"י מידותיו המדויקות של העסק שלך תוך כניסה "לראש של הלקוח", הבנת המניעים המפעילים אותו, ושימוש בסמלים ובשפת היום יום של כלל הארגון.

אנו נותנים "מטריה" מלאה בעת הייעוץ העסקי אסטרטגי תוך הכרה מעמיקה של החברה ומתן מענה מלא והולם לצרכיה העסקיים והארגוניים.

"מטריה" זו כוללת ליווי צמוד בשטח ועוזר לנו לשמור על מסגרת וקצב הולם של השגת היעדים וזאת תוך ביצוע בקרת תהליכים ובחינת תוצרי ביניים.

“אם לא נשנה את הכיוון, אנו עלולים להגיע למקום שאליו אנו הולכים”(פתגם סיני עתיק)

   
 
 
 

Shira-nati ltd      מושב ערוגות מיקוד 79864      טל: 08-9426315

 

צור קשר

שירותים מאמרים שוק ההון יזמות ייעוץ עסקי אודות

עמוד הבית

כל הזכויות שמורות©shiranati.com