צור קשר
שם :
טלפון :
מייל :

 
 

רעיונות ופטנטים

 

פטנט הוא זכות שימוש בלעדית הניתנת לבעל המצאה לשימוש בהמצאתו לזמן קצוב, בין שהיא מוצר ובין שהיא תהליך בכל תחום טכנולוגי, או על פי הגדרת ה – USPTO  (משרד הפטנטים האמריקאי) "הרחבה שאיננה מובנת מאליה".

חוקי הפטנטים הפסיקו בשנים האחרונות למלא את ייעודם, הפכו לכלי ניגוח וסחיטה בין הגופים השונים וגרמו לבלבול וחוסר ידע רב בקרב הממציאים .
מצב זה יצר בשנים האחרונות סיטואציה לפיה עולים ופורחים גופים רבים העושים את פרנסתם ממכירת שירותים שונים ליזמים. שירותים מעין אלו כרוכים בתהליכים ארוכים ובעיקר בעלויות כספיות גבוהות ביותר וכל זאת לעיתים תחת מעטה שאינו מוצדק כלל ועיקר.

בחברת ש.י.ר.א – נתי בע"מ אנו מאמינים כי הסתייעות וליווי על ידי המומחים שלנו תגביר את סיכוייך ותצעיד אותך היזם אל עבר ההצלחה העיסקית.
הדרך אל הגשמת החלום היזמי רצופה מכשולים רבים ואנו נלווה אותך היזם ונעזור לך לעבור מכשולים אלו כשהמוטו המוביל אותנו והייחודיות שלנו היא להעניק ליזם "ארגז כלים" מקצועי מלא ובעלות הוגנת וסבירה.
 
במה אנחנו יכולים לעזור בכל אחד מהשלבים בתהליך ?

חיפוש פטנטים – האם הרעיון/המיזם שלנו כבר קיים?

הגשת בקשה לפטנט זמני (PROVISIONAL).

הגשת בקשה לרישום פטנט בינלאומית (PCT).

הכנת הסכמי סודיות.

בניית אסטרטגיה למיזם.

הכנת תכניות עסקיות להצגת המיזם.

הכנה לפגישות עם מקורות המימון.

גיוסי הון סיכון והון אשראי ממקורות מימון שונים.

בנייה וליווי בניהול הפירמה של המיזם.

ביצוע EXIT מתי ואיך ?


אנו מטפלים בניהול פורטפוליו למיזמים בכל הגדלים, אך אנו נלהבים מכול מיזם  חדש אשר ניתנת לנו ההזדמנות לוות אותו . בשל הרקע הרב תחומי של צוות המשרד,  יש לנו הבנה עמוקה של לקוחות בתחומי ההתמחות שלנו ו"התחברות" אל הלקוח ואל צרכיו הייחודיים. זהו אף יתרוננו היחסי.
אנחנו מדברים ליזמים בשפתם שלהם ובגובה העיניים. אנחנו איננו רואים את עצמנו כ"נותני שירותים" קלאסיים, אלא כשותפים של היזמים להצלחה.
לעתים קרובות, אנו מסייעים בייעוץ ליזמים הנמצאים בהליכים מול אנג'לים, קרנות, ותכניות המדען הראשי. למשרדנו מדיניות "דלת פתוחה" המעודדת כל יזם החפץ בכך להגיע למשרד ולהתייעץ כיצד לקדם את המיזם שלו.
 
 

       "יזמות זה לא רק עסק, יזמות זה קודם כל עסק עם האני שלך"

   
 
 
 

Shira-nati ltd      מושב ערוגות מיקוד 79864      טל: 08-9426315

 

צור קשר

שירותים מאמרים שוק ההון יזמות ייעוץ עסקי אודות

עמוד הבית

כל הזכויות שמורות©shiranati.com