צור קשר
שם :
טלפון :
מייל :

 
 

אתור משקיעים

 

"...יש לי רעיון מדהים שאם אני יציג אותו למשקיע כלשהו הוא יבין שהוא הולך לעשות מיליונים, הוא יחתום איתי על חוזה ויעביר את הכסף שאדרוש לחשבון החברה..... "
זה הוא הלך המחשבה שאנו מוצאים אצל כל יזם בתחילת דרכו.

המשימה הקשה ביותר בתחילתה של כל חברת סטארט אפ היא גיוס ההון הראשוני. תהליך גיוס הון אורך מספר חודשים, זה לא קסם שעושים מהיום למחר.
משקיעים (אנג'לים, קרנות הון סיון וכד')  מחפשים תשובות ועוגנים לכל משפט, מספרים או תיאור טכנולוגי של הסטארטאפ ועל כן הדרך הינה ארוכה ומורכבת אבל עם הליווי וההכוונה המקצועית שתקבלו מאנשי המקצוע שלנו יחד, ניצור תהליך נכון שבסופו נביא לגיוס ההון הנדרש - זה אפשרי !

מחקרים מראים שמשקיעים דווקא מעוניינים להשקיע בחברות בשלבן ההתחלתי (seed money) וכי החברות הישראליות זוכות אצלן להצלחה לא מבוטלת.
יחד עם זה לא ברור מהו המספר המדויק של החברות אשר נדחות על ידי המשקיעים השונים, אך ידוע לכל כי המשקיעים בודקים מיזמי סטארט אפ רבים, ודוחים רבים, וכי ככלל הם בוחרים להשקיע במספר חברות קטן מדי שנה.

המסקנה המתחייבת היא שהמתכון להצלחה,לפחות של השלב הראשון והמכריע,  היא הערכות מקצועית ומעמיקה של היזם לפגישה עם המשקיעים השונים.
אנו בש.י.ר.א - נתי בע"מ נערוך בדיקה ונתאים עבורך את המשקיע המתאים ביותר לרעיון/פטנט שלו נדרשת ההשקעה. במידת הצורך נכין עבורך היזם תיק הכולל תכנית עסקית מהימנה אשר תעמוד בכל בדיקת נאותות (Due-Dilignce) שתבוצע על ידי המשקיע.

חברת ש.י.ר.א. - נתי בע"מ עומדת בקשר רציף ושוטף עם סוגי המשקיעים השונים מהארץ ומהעולם ובכללם :

 מלאכים - Angales

קרנות הון סיכון - Venture Capitals

 
 
 
תקציבי המדען הראשי

חברות ביטוח

בנקים

לאור הנגישות השוטפת שלנו למשקיעים השונים אנו בחברת ש.י.ר.א. - נתי בע"מ נערוך עבורך היזם את שיחות הגישוש הראשונות ונבדוק את העמדה הראשונית ששל המשקיע לגבי הפטנט שלך ובמידת הצורך אף נכין ונציג את הפרזנטציה הראשונית, וזאת לאחר שנחתים את המשקיע הפוטנציאלי על הסכם סודיות (NDA).
זאת ועוד, אנו נעמיד לרשותך את הידע ,המקצוענות והניסיון הרב שלנו לצורך ביצוע בדיקות טכנולוגיות ועסקיות שידרשו על ידי המשקיע  וננהל עבורך משא ומתן (Term Sheet) קשוח כאשר טובתך הלקוח בלבד עומדת לנגד עיננו.
 
 הפגישה הראשונה עם המשקיעים היא הפגישה הגורלית בתהליך הגיוס, אליה כדאי להגיע מוכנים. חשוב לזכור כי בהשקעה בחברות סטארט אפ קיים אלמנט הרגש, היות ומטבע הדברים הוכחת הפרויקט היא כמעט בלתי אפשרית, ולכן עליכם להיות מצוידים במיטב כישוריכם הבין-אישיים.
היכולת המקצועית שלנו , יחד עם התאמה של הכלים העסקיים לדרישות המשקיעים, תוך בניית עוגנים חשובים למשקיע מתווה לנו את הדרך לגייס עבורך המשקיע, את ההון הנדרש בצורה נכונה ויעילה. 
 
 
 

 "במקום לחשוש מפני העתיד, צריך לעמול כדי ליצור אותה" (הוברט ה. המפרי)

   
 
 
 

Shira-nati ltd      מושב ערוגות מיקוד 79864      טל: 08-9426315

 

צור קשר

שירותים מאמרים שוק ההון יזמות ייעוץ עסקי אודות

עמוד הבית

כל הזכויות שמורות©shiranati.com