צור קשר
שם :
טלפון :
מייל :

 
 

הצעה לשותפויות

 

קורא יקר, לאור השינויים הגלובליים שחלו בשנים האחרונות וחשוב עוד יותר, אלו שהולכים לחול בשנים הקרובות, הבנו לא מכבר בחברת ש.י.ר.א-נתי בע"מ כי המציאות הולכת והופכת מורכבת, תחרותית ורב ממדית.
 
בעוד שחברות אחרות פועלות תחת המדיניות ש"עסקים הם מלחמה" במקרה הטוב ובהישרדות במקרה הגרוע, החלטנו אנו בהנהלת  החברה ובשיתוף עם שותפינו העסקיים לנקוט באסטרטגיה של חידוש ושינויי הפעילות בפיתוח, ובעשייה עצמה. עסקים הם בעיקר "שתוף פעולה" (Cooperation) בעת יצירת העוגה העסקית הכוללת, אך אנו ערים לכך שאחד המושגים הדינמיים ביותר בשוק הוא "תחרות" (Competition) וזו נוצרת כאשר אנו באים לחלק את העוגה העסקית. במילים אחרות, "יצירת ערך היא במהותה תהליך שיתופי בעוד שלכידת ערך היא במהותה תחרותית".
 
מסיבה זו החלטנו לאמץ את המושג Co-Opetition שמשמעותו העיקרית היא התובנה והובלת מדיניות לפיה יצירת שותפויות עם שותפים אסטרטגים ראויים ולאורך זמן, תהווה את הכלי המרכזי לצמיחת החברה. אנו בחברה מכירים בתלות ההדדית שלנו ופועלים מול המתחרים, הלקוחות, הספקים ויתר גורמי הסביבה העסקית ליצירת ערך וזאת במגמה לפתח שווקים חדשים ולהרחיב שווקים קיימים. משמעות נוספת ולא פחות חשובה של מדיניות זו היא להמשיך ולפעול בשוק העסקי במתכונת של תחרות מבלי להרוס את המתחרים ויתרה מזה לחבר גם אותם ככול הניתן כשותפים לפעילות העסקית.
 
החלטנו כי אצלנו המינוף הוא לא רק אמצעי כלכלי, אצלנו השותפות העסקית היא המינוף האסטרטגי החשוב ביותר במערכת  הניהול העסקית.
לחלק מהשותפויות העסקיות שלנו - לחץ כאן.

מה היא שותפות ובמה יתרונותיה ?

מעבר לשותפויות המוכרות בשוק העסקי אנו מאמינים ופועלים ליצירת אסטרטגיית שוק שאנו מכנים אותה "משלימנים". משמעות הדבר היא חיבור בין גורמים עסקיים שונים שלכל אחד מהם יש יתרון יחסי ספציפי וחיבור ה"וקטורים" השונים של כל אחד מהם יוביל ל"וקטור גדול ומוביל" אחד משותף אשר יגדיל את ערך המוצר או השרות אשר כל אחד מהשותפים מציע בנפרד.
 
מצב זה יביא לידי ביטוי את כוח היצירה  המשותפת של אירגונים עסקיים בגילוי דרכים חדשות לפעולה הדדית או במילים אחרות אנו מאמינים כי השונות והייחודיות של כל שותף מהווה בסיס להעצמת כל שותף בנפרד וכולם ביחד תוך הבנה כי שינוי התפיסה המקצועית אשר יביא לשחרור ההצלחות למרחב הפתוח יהווה הצלחה כל זאת תחת ההבנה כי איטרסים וקונפליקטים אינם מילת גנאי בסביבה העסקית וכי יש להכיר ולטפל בהם בהתאמה. 

אנו מוצאים כי השותפות תהפוך לכלי יותר ויותר מרכזי בעתיד משלוש סיבות עקריות :

השותפות גורמת להעצמת המיקוד במאמצים ביתרונות היחסיים של השותפים.

השותפות יוצרת תשתית למעורבות הפרט והקהילה בפיתוח וצמיחה כלכלית.

השותפות מחייבת מעבר ממנועי שינויי לרשת צמיחה דינמית, רציפה מתמשכת ומעצימה.
  

למה אנחנו ?

קורא יקר, חברת ש.י.ר.א -נתי בע"מ הינה חברה גבלובלית המורכבת ממספר חטיבות שהעיקריות שבהן הן : ייעוץ עסקי ופרטי, פיתוח חברות, הנדסת תעשיה וניהול, ניהול התפעול, שוק ההון ויזמויות. חברת ש.י.ר.א נתי בע"מ עוסקת במיגוון תחומים  עיסקיים ונמצאת בקשרי עבודה עם חברות רבות בארץ ובעולם. ככזאת, לחברה מערכת קשרים ענפה, ידע רב ונסיון בתחומים רבים ואת אלו אנו מעמידים לרשות הלקוחות והשותפים העסקיים שלנו.

לחברה מערכות קשרים עסקיים בארץ, בארה"ב, קנדה, ארגנטינה, פרגוואי, בוליביה, אורוגוואי, צ'ילה, דנמרק, גרמניה, איטליה, רומניה, בולגריה, רוסיה, סין, ירדן, מצרים, מדינות המפרץ, אתיופיה, גאנה, אנגולה וגבון. 

החברה אמנם פועלת ומנוהלת כתאגיד אך אופי הפעילות שלנו ומערכת קשרי המסחר היא על בסיס אישי תוך העדפה ברורה לקיום שותפויות עם חברות או פרטיים בקבוצות איכות מצומצמות. אנו לא מאמינים ב"מכה" חד פעמית אלא על בניה איטית וארוכת טווח של מערכות עסקיות מבוססות על עקרונות ידועים וברורים המקובלים על כל הצדדים (Win-Win). מערכות היחסים שלנו עם השותפים העסקיים שלנו נוצרות על בסיס של המלצות מ"פה  לאוזן" ואנו מייחסים חשיבות עליונה לכימיה ולאופי האישי של כל אחד מהשותפים. 

היתרון היחסי שלנו נעוץ בפשטות הניהול מחד, ובגישה הישירה ו"בגובה העיניים" מאידך הן לפרט שפונה לצורך קבלת שרות אישי והן לחברות גלובליות איתן אנו יוצרים את השותפויות. היתרון היחסי הנוסף שלנו טמון במערכת הקשרים הענפה של החברה בארץ ובעולם ובפריסה הרחבה של התחומים בהן היא עוסקת וצברה ידע וניסיון רב. אנשי המקצוע שלנו הם מהטובים בתחומם והם פועלים מתוך מעורבות,יצירתיות וחדשנות תוך אחריות רבה לשותפות ובהתבסס על אמינות, מצויינות, חדוות עשייה וגישה עסקית המבוססת על WIN-WIN.     

כאסטרטגיית השקעה ארוכת טווח, אנו מאמינים כי יחדיו נגיע לתוצאות עסקיות יוצאות מהכלל . אנו נעמיד לרשות השותפות את מיטב הידע, הנסיון, הקשרים ומיגוון התחומים בהן עוסקת חברת ש.י.ר.א. - נתי בע"מ וכן נפתח בפני השותפים  החדשים שווקים רחבים ואופק התפתחות וצמיחה אין סופי.

אנו מזמינים אתכם להציע לנו שותפויות רלוונטיות בתחומי העיסוק בהם אתם פועלים ולהשתמש בשרותינו ומאידך תוכלו למצוא כאן הזדמנויות עסקיות שאנו מציעים לכם ליצירת שותפויות חדשות. 
 
לרשימת ההצעות העסקיות - לחץ כאן.

אנו מאמינים כי "אין צורך לכבות את נרו של שכנך כדי שהנר שלך יאיר".


   
 
 
 

Shira-nati ltd      מושב ערוגות מיקוד 79864      טל: 08-9426315

 

צור קשר

שירותים מאמרים שוק ההון יזמות ייעוץ עסקי אודות

עמוד הבית

כל הזכויות שמורות©shiranati.com