צור קשר
שם :
טלפון :
מייל :

 
 

מעורבות הפרט והקהילה

 

בגישה העסקית הנוכחית הספק והלקוח עומדים האחד אל מול השני. חלוקה דיכוטומית כזו מובילה לפיתוח תלותי, חוסר שביעות רצון כרוני של מקבלי השירות – כן חוסר מערבותם מובילה לחוסר הכרה והערכה הכרוכים בפיתוח השרות ובאספקתו. גרוע מזה, מצב גורם לחוסר יכולת של ספקי השירות לפתח היצע רלבנטי, ההולם את התועלות והאינטרסים החשובים ללקוחות.

אנו, בחברת ש.י.ר.א. - נתי בע"מ החלטנו כי ביחד שותפינו העסקיים מחויבים לפתח תשתית לדיאלוג מתמשך עם הלקוחות והצרכנים שלנו כמו גם עם שותפינו לעתיד. אנו מנהלים את הארגון עם דפוסי ניהול המשלבים בין הידע והתמחות מקצועיים של אנשי המקצוע שלנו לבין הנעת מעורבות, שותפות ודיאלוג מתמיד עם הלקוחות והצרכנים.

הלקוחות ושותפינו  העסקיים הופכים למוקד ההתעניינות של אנשי המקצוע שלנו שכן אנו מאמינים בהם טמון סוד הצלחת פיתוח ההיצע והביקוש. הנעת מעורבות ודיאלוג מתמשך מובילה למודעות, הכרה בחשיבות הפיתוח, לימוד הדדי של אינטרסים שונים ומכאן – לחלוקת אחריות המאפשרת פיתוח היצע רלבנטי, העונה על ביקושים, התועלות והאינטרסים העדכניים. אנשינו נוקטים בפרקטיקה מקצועית המחייבת דיאלוג מתמיד לצד הידע המקצועי וההתמחות
המחייבים כישורים מיוחדים שלנו, בחברת ש.י.ר.א. - נתי בע"מ תוכל למצוא  אותם.

 

 
 

   
 
 
 

Shira-nati ltd      מושב ערוגות מיקוד 79864      טל: 08-9426315

 

צור קשר

שירותים מאמרים שוק ההון יזמות ייעוץ עסקי אודות

עמוד הבית

כל הזכויות שמורות©shiranati.com