צור קשר
שם :
טלפון :
מייל :

 
 

ממנועי שינוי לרשת צמיחה

 

אנו בש.י.ר.א - נתי בע"מ מאמינים כי אחד האתגרים המרכזיים בעולם העסקי המשתנה לנגד עינינו, טמון במעבר ממוקדי שליטה, ידע והתמחות המובילים את השינויים – לרשת חברתית, מקצועית וארגונית הממשיכה את תהליך השינוי  ופורסת אותו בשטח כחלק בלתי נפרד מתרבות הארגון.

כגורם יוזם אנו חורטים על דיגלנו את הנעת השינוי מבחינה מקצועית עסקית מתוך מוטיבציה ואינטרס להוביל את התהליך. ואולם, אל האתגר האסטרטגי הזה אנו רוצים לצרף אותך כשותף נוסף במעגל השותפים הקיים, המעורבים ועוסקים במלאכה. חשוב לציין כי מעבר מעין זה מחייב תפיסה א-ליניארית של דפוסיה העבודה ולמעשה זהו מעבר מהיררכיה ארגונית לרשת היוצרת צוותי עבודה וטווה את התהליך מעצמה, בצורה מתפתחת.
 
כך תתחיל הרשת ליצור רשתות משנה אשר ילכו ויתפסו את מקומן ומרכזיותן, ותדע לתפקד בצורה עצמאית, כחלק מדפוסי הסביבה העסקית.
 
תהליך זה אינו רק ביזור, אלא מעבר לכך, מדובר ביצירת  מבנה חדש למערכת. מבנה שטוח יותר, דינמי, המעודד ממשקים ועבודת צוותים. ארגון המעצים כל מרכיב על בסיס ייחודיותו ויתרונותיו היחסיים כמנוף ליצירת סינרגיה, יחסי גומלין ושותפויות. קידומן של רשתות צמיחה אינו בא על חשבון עוצמתו של הארגון הבסיסי. נהפוך הוא. אנו מאמינים כי ארגון הבסיס הניע שינוי מוצלח יראה בתגובת השטח ובקליטתו הצלחה ויוכל להתפנות ולעבור לאתגרים הבאים.

כך הולך השוק ומשתכלל, יוצר דינמיקה של פיתוח וצמיחה עדכניים ומאפשר המשך צמיחה מתמיד – כחלק בלתי נפרד מערכי ארגון הבסיס, התרבות הארגונית, הקהילתית והמקום.

 
 
 
 
 
 
   
 
 
 

Shira-nati ltd      מושב ערוגות מיקוד 79864      טל: 08-9426315

 

צור קשר

שירותים מאמרים שוק ההון יזמות ייעוץ עסקי אודות

עמוד הבית

כל הזכויות שמורות©shiranati.com